Prelegenci

Krzysztof Buda
Krzysztof Buda
Ekspert ds. Robotyzacji
Aviva Poland

Specjalista w dziedzinie IT, z wieloletnim doświadczeniem w rozwoju i utrzymaniu aplikacji obsługi klienta. Interesuje się nowoczesnymi, szeroko rozumianymi, technologiami IT.

Krzysztof Bukowski
Krzysztof Bukowski
Prezes zarządu
OpenLife

W Open Life koordynuje pracę Zarządu oraz bezpośrednio nadzoruje następujące obszary działalności spółki: operacje i obsługa klientów, IT, aktuariat, finanse, zarządzanie ryzykiem, roszczenia, audyt węwnętrzny, bezpieczeństwo informacji, a także dział administracji.

Jan Goliński
Jan Goliński
Prezes
CCSoft

Prezes CCSoft, firmy dostarczającej rozwiązania informatyczne wspierające działanie Contact Center oraz umożliwiające realizację automatyzację procesów.

Mariusz Jagodziński
Mariusz Jagodziński
Manager Centrum Robotyki
DSV International Shared Services

Manager centrum doskonalenia robotyki w firmie DSV, będącą jednej z największych firm logistycznych na świecie. Obecnie zajmuje się automatyzacją RPA oraz implementacją nowych technologii z obszaru „Machine Learning” AI dla całej grupy DSV.

Marek Kamiński
Marek Kamiński
Dyrektor Departamentu Procesów
Eurobank

Od początku kariery zawodowej jest związany z sektorem bankowym, pracował w Euro Banku na stanowiskach operacyjnych w Contact Center, jako ekspert w Departamencie Procesów oraz jako manager odpowiedzialny za obszar Architektury Procesów i Robotyzacji Procesów. Obecnie zarządza Departamentem Automatyzacji i Optymalizacji Procesów.

Aleksander Kania
Aleksander Kania
Sales Director
UiPath

Aleksander Kania wspiera przedsiębiorstwa w zakresie doboru i modelu wykorzystania najnowszych technologii w biznesie. Jego zainteresowania i kompetencje rozciągają się od Big Data przez Speech Analytics, Voice Biometrics, Natural Language Processing po Robotic Process Automation and AI.

Jacek Klimaszewski
Jacek Klimaszewski
Kierownik Wydziału Automatyzacji i Robotyzacji
Orange Polska

Od 2003 manager wspierający operacje biznesowe. Doświadczenie w projektach transformacyjnych i dostarczających narzędzia wspierające biznes.

Krzysztof Kowal
Krzysztof Kowal
Co-founder & CEO
Qalcwise

Współzałożyciel i wpółpomysłodawca platformy Qalcwise. Krzysztof, od blisko 25 lat zajmuje się wdrożeniami systemów biznesowych dla dużych przedsiębiorstw i organizacji w Polsce i na świecie (ERP, CRM, ITSM/ITIL).
Absolwent EFP École Franco-Polonaise des Nouvelles Technologies d’Information et Telecommunication.

Marcin Małek
Marcin Małek
Menedżer Zespołu Robotyzacji i Automatyzacji Procesów Biznesowych
Alior Bank

Menadżer Zespołu wdrażającego rozwiązania z obszaru automatyzacji i robotyzacji w Alior Banku. Od początku swojej kariery zawodowej związany z bankowością.

Małgorzata Mazurek
Małgorzata Mazurek
Wiceprezes zarządu
Digit.on

Wiceprezes Zarządu Digit.on. Od 2011 r. współtwórczyni firmy Digit.on specjalizującej się w optymalizacji i robotyzacji procesów biznesowych.

Bartłomiej Mazurkiewicz–Bylok
Bartłomiej Mazurkiewicz–Bylok
Lider Zespołu RPA
Eurobank

Praktyk projektowania rozwiązań i doskonalenia procesów dla organizacji z sektora usługowego, trener, wykładowca.

Michał Miszułowicz
Michał Miszułowicz
Koordynator Zespołu Relacji z Fintech
Bank BNP Paribas SA.

Koordynator Zespołu Relacji z Fintech Banku BNP Paribas Polska SA. Pracę w sektorze bankowym rozpoczął w 2005 roku w BRE Banku. Od 2007 roku związany z Grupą BNP Paribas.

Maciej Natorski
Maciej Natorski
Dyrektor Obszaru Innowacji i Robotyzacji
Link4

Od 8 lat związany z budowaniem strategii innowacji i R&D. Z sukcesami wdraża rozwiązania w bankowości, telekomunikacji oraz ubezpieczeniach. Pasjonat nowych technologii i motoryzacji, prywatnie gadżeciarz.

Maciej Obuchowski
Maciej Obuchowski
Process Automation Manager
Arla Foods

Manager zespołu RPA nagrodzonego nagrodą "Innovation Excellence" przez Blue Prism w 2019 roku. Uważa, że jedno z głównych haseł RPA "No coding required" powinno brzmieć raczej "You don't have to be a software developer, but you need to code".

Sebastian Orzechowski
Sebastian Orzechowski
Kierownik Wydziału Transformacji i Zarządzania Zmianą IT
Orange Polska

Doświadczony menadżer, konsultant i lider programów transformacyjnych z zakresu optymalizacji, digitalizacji i automatyzacji procesów na styku IT i Biznesu.

Paweł Polski
Paweł Polski
Dyrektor IT
Cersanit S.A.

Dyrektor IT w Cersanit S.A. z dwudziestoletnim doświadczeniem w IT zdobytym podczas pracy w międzynarodowej korporacji handlowo-produkcyjnej będącej liderem w swojej branży na rynku europejskim.

Paulina Skrzypińska
Paulina Skrzypińska
Koordynator Laboratorium Innowacji
Bank BNP Paribas SA.

Koordynator Laboratorium Innowacji Banku BNP Paribas SA, w Pionie Cyfrowej Transformacji.

Andrzej Sobczak
prof. SGH dr hab. Andrzej Sobczak
Kierownik Zakładu Zarządzania IT
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

Od wielu lat zajmuje się problematyką strategicznego zarządzania IT, architektury korporacyjnej i ładu danych. Obecnie skupia się na zaawansowanej automatyzacji i robotyzacji procesów biznesowych oraz innowacjach cyfrowych.

Łukasz Stępniewski
Łukasz Stępniewski
Lider zespołu automatyzacji i RPA
T-Mobile

Odpowiada za rozwój wewnętrznej platformy automatyzacji i robotyzacji w T-Mobile oraz pozyskiwanie nowych obszarów dla robotów.

Sebastian Szachnowski
Sebastian Szachnowski
Dyrektor ds. digitalizacji HRS
Volvo Group

Jeden z pionierów RPA w Volvo Group, członek Volvo Group Robotics Board, od podstaw zbudował RPA CoE w HR-ach.

Michał Wawiórko
Michał Wawiórko
Prezes zarządu
Wizlink

Od 2018 roku jest CEO w firmie First Byte, która jest właścicielem innowacyjnego narzędzia klasy RPA o nazwie Wizlink.
Jest zafascynowany nowoczesnymi technologiami, które ułatwiają życie, takimi jak roboty software'owe oraz interfejsy głosowe.

Łukasz Wietrzyński
Łukasz Wietrzyński
Chief Operating Officer
Morele.net

Dyrektor Operacyjny Morele.net sp. z o.o. Od ponad 15 zajmuje się wdrażaniem projektów biznesowych i IT. Swoje doświadczenie zdobywał w projektach dla sektora GSM, Transportowego oraz Bankowego.

Paweł Więsek
Paweł Więsek
Business Development Manager
Productive24

Z wykształcenia humanista, z zamiłowania pasjonat nowych technologii. Zainteresowany nowoczesnym marketingiem, psychologią biznesu oraz automatyzacją i robotyzacją procesów biznesowych. Od kilku lat związany z rozwojem biznesowym platformy Productive24.

Remigiusz Wiśniewski
Remigiusz Wiśniewski
Ekspert ds. inteligentnej automatyzacji i doskonałości operacyjnej
T-Systems Polska

Remigiusz Wiśniewski koncentruje się na doskonałości operacyjnej, robotyzacji, sztucznej inteligencji oraz wykorzystaniu technologii ICT w budowie nowych modeli biznesowych.

Tomasz Wołczek
Tomasz Wołczek
Prezes zarządu
WPW Wołczek, Proksa & Wspólnicy

Założyciel i Partner Zarządzający WPW Wołczek, Proksa & Wspólnicy, Prezes spółek WPW Doradztwo podatkowe sp. z o.o. oraz WPW InTeligentne Rozwiązania sp. z o.o.

Katarzyna Wrześniewska
Katarzyna Wrześniewska
Manager Centrum Doskonalenia Procesów i Robotyzacji
Aviva Poland

Manager Centrum Doskonalenia Procesów i Robotyzacji w Avivie. W swojej odpowiedzialności ma optymalizację i robotyzację procesów biznesowych organizacji.