Prelegenci
Specjalista w dziedzinie IT, z wieloletnim doświadczeniem w rozwoju i utrzymaniu aplikacji obsługi klienta. Interesuje się nowoczesnymi, szeroko rozumianymi, technologiami IT.
W Open Life koordynuje pracę Zarządu oraz bezpośrednio nadzoruje następujące obszary działalności spółki: operacje i obsługa klientów, IT, aktuariat, finanse, zarządzanie ryzykiem, roszczenia, audyt węwnętrzny, bezpieczeństwo informacji, a także dział administracji.
Prezes CCSoft, firmy dostarczającej rozwiązania informatyczne wspierające działanie Contact Center oraz umożliwiające realizację automatyzację procesów.
Manager centrum doskonalenia robotyki w firmie DSV, będącą jednej z największych firm logistycznych na świecie. Obecnie zajmuje się automatyzacją RPA oraz implementacją nowych technologii z obszaru „Machine Learning” AI dla całej grupy DSV.
Od początku kariery zawodowej jest związany z sektorem bankowym, pracował w Euro Banku na stanowiskach operacyjnych w Contact Center, jako ekspert w Departamencie Procesów oraz jako manager odpowiedzialny za obszar Architektury Procesów i Robotyzacji Procesów. Obecnie zarządza Departamentem Automatyzacji i Optymalizacji Procesów.
Aleksander Kania wspiera przedsiębiorstwa w zakresie doboru i modelu wykorzystania najnowszych technologii w biznesie. Jego zainteresowania i kompetencje rozciągają się od Big Data przez Speech Analytics, Voice Biometrics, Natural Language Processing po Robotic Process Automation and AI.
Od 2003 manager wspierający operacje biznesowe. Doświadczenie w projektach transformacyjnych i dostarczających narzędzia wspierające biznes.
Współzałożyciel i wpółpomysłodawca platformy Qalcwise. Krzysztof, od blisko 25 lat zajmuje się wdrożeniami systemów biznesowych dla dużych przedsiębiorstw i organizacji w Polsce i na świecie (ERP, CRM, ITSM/ITIL).
Absolwent EFP École Franco-Polonaise des Nouvelles Technologies d’Information et Telecommunication.
Menadżer Zespołu wdrażającego rozwiązania z obszaru automatyzacji i robotyzacji w Alior Banku. Od początku swojej kariery zawodowej związany z bankowością.
Wiceprezes Zarządu Digit.on. Od 2011 r. współtwórczyni firmy Digit.on specjalizującej się w optymalizacji i robotyzacji procesów biznesowych.
Praktyk projektowania rozwiązań i doskonalenia procesów dla organizacji z sektora usługowego, trener, wykładowca.
Koordynator Zespołu Relacji z Fintech Banku BNP Paribas Polska SA. Pracę w sektorze bankowym rozpoczął w 2005 roku w BRE Banku. Od 2007 roku związany z Grupą BNP Paribas.
Od 8 lat związany z budowaniem strategii innowacji i R&D. Z sukcesami wdraża rozwiązania w bankowości, telekomunikacji oraz ubezpieczeniach. Pasjonat nowych technologii i motoryzacji, prywatnie gadżeciarz.
Manager zespołu RPA nagrodzonego nagrodą "Innovation Excellence" przez Blue Prism w 2019 roku. Uważa, że jedno z głównych haseł RPA "No coding required" powinno brzmieć raczej "You don't have to be a software developer, but you need to code".
Doświadczony menadżer, konsultant i lider programów transformacyjnych z zakresu optymalizacji, digitalizacji i automatyzacji procesów na styku IT i Biznesu.
Dyrektor IT w Cersanit S.A. z dwudziestoletnim doświadczeniem w IT zdobytym podczas pracy w międzynarodowej korporacji handlowo-produkcyjnej będącej liderem w swojej branży na rynku europejskim.
Koordynator Laboratorium Innowacji Banku BNP Paribas SA, w Pionie Cyfrowej Transformacji.
Od wielu lat zajmuje się problematyką strategicznego zarządzania IT, architektury korporacyjnej i ładu danych. Obecnie skupia się na zaawansowanej automatyzacji i robotyzacji procesów biznesowych oraz innowacjach cyfrowych.
Odpowiada za rozwój wewnętrznej platformy automatyzacji i robotyzacji w T-Mobile oraz pozyskiwanie nowych obszarów dla robotów.
Jeden z pionierów RPA w Volvo Group, członek Volvo Group Robotics Board, od podstaw zbudował RPA CoE w HR-ach.
Od 2018 roku jest CEO w firmie First Byte, która jest właścicielem innowacyjnego narzędzia klasy RPA o nazwie Wizlink.
Jest zafascynowany nowoczesnymi technologiami, które ułatwiają życie, takimi jak roboty software'owe oraz interfejsy głosowe.
Dyrektor Operacyjny Morele.net sp. z o.o. Od ponad 15 zajmuje się wdrażaniem projektów biznesowych i IT. Swoje doświadczenie zdobywał w projektach dla sektora GSM, Transportowego oraz Bankowego.
Z wykształcenia humanista, z zamiłowania pasjonat nowych technologii. Zainteresowany nowoczesnym marketingiem, psychologią biznesu oraz automatyzacją i robotyzacją procesów biznesowych. Od kilku lat związany z rozwojem biznesowym platformy Productive24.
Remigiusz Wiśniewski koncentruje się na doskonałości operacyjnej, robotyzacji, sztucznej inteligencji oraz wykorzystaniu technologii ICT w budowie nowych modeli biznesowych.
Założyciel i Partner Zarządzający WPW Wołczek, Proksa & Wspólnicy, Prezes spółek WPW Doradztwo podatkowe sp. z o.o. oraz WPW InTeligentne Rozwiązania sp. z o.o.
Manager Centrum Doskonalenia Procesów i Robotyzacji w Avivie. W swojej odpowiedzialności ma optymalizację i robotyzację procesów biznesowych organizacji.