Prelegenci

Krzysztof Buda
Krzysztof Buda
Ekspert ds. Robotyzacji
Aviva Poland

Specjalista w dziedzinie IT, z wieloletnim doświadczeniem w rozwoju i utrzymaniu aplikacji obsługi klienta. Interesuje się nowoczesnymi, szeroko rozumianymi, technologiami IT.

Jan Goliński
Jan Goliński
Prezes
CCSoft

Prezes CCSoft, firmy dostarczającej rozwiązania informatyczne wspierające działanie Contact Center oraz umożliwiające realizację automatyzację procesów.

Mariusz Jagodziński
Mariusz Jagodziński
Manager Centrum Robotyki
DSV International Shared Services

Manager centrum doskonalenia robotyki w firmie DSV, będącą jednej z największych firm logistycznych na świecie. Obecnie zajmuje się automatyzacją RPA oraz implementacją nowych technologii z obszaru „Machine Learning” AI dla całej grupy DSV.

Jacek Klimaszewski
Jacek Klimaszewski
Kierownik Wydziału Automatyzacji i Robotyzacji
Orange Polska

Od 2003 manager wspierający operacje biznesowe. Doświadczenie w projektach transformacyjnych i dostarczających narzędzia wspierające biznes.

Marcin Małek
Marcin Małek
Menedżer Zespołu Robotyzacji i Automatyzacji Procesów Biznesowych
Alior Bank

Menadżer Zespołu wdrażającego rozwiązania z obszaru automatyzacji i robotyzacji w Alior Banku. Od początku swojej kariery zawodowej związany z bankowością.

Małgorzata Mazurek
Małgorzata Mazurek
Wiceprezes zarządu
Digit.on

Wiceprezes Zarządu Digit.on. Od 2011 r. współtwórczyni firmy Digit.on specjalizującej się w optymalizacji i robotyzacji procesów biznesowych.

Michał Miszułowicz
Michał Miszułowicz
Koordynator Zespołu Relacji z Fintech
Bank BNP Paribas SA.

Koordynator Zespołu Relacji z Fintech Banku BNP Paribas Polska SA. Pracę w sektorze bankowym rozpoczął w 2005 roku w BRE Banku. Od 2007 roku związany z Grupą BNP Paribas.

Maciej Natorski
Maciej Natorski
Dyrektor Obszaru Innowacji i Robotyzacji
Link4

Od 8 lat związany z budowaniem strategii innowacji i R&D. Z sukcesami wdraża rozwiązania w bankowości, telekomunikacji oraz ubezpieczeniach. Pasjonat nowych technologii i motoryzacji, prywatnie gadżeciarz.

Maciej Obuchowski
Maciej Obuchowski
Process Automation Manager
Arla Foods

Manager zespołu RPA nagrodzonego nagrodą "Innovation Excellence" przez Blue Prism w 2019 roku. Uważa, że jedno z głównych haseł RPA "No coding required" powinno brzmieć raczej "You don't have to be a software developer, but you need to code".

Sebastian Orzechowski
Sebastian Orzechowski
Kierownik Wydziału Transformacji i Zarządzania Zmianą IT
Orange Polska

Doświadczony menadżer, konsultant i lider programów transformacyjnych z zakresu optymalizacji, digitalizacji i automatyzacji procesów na styku IT i Biznesu.

Paweł Polski
Paweł Polski
Dyrektor IT
Cersanit S.A.

Dyrektor IT w Cersanit S.A. z dwudziestoletnim doświadczeniem w IT zdobytym podczas pracy w międzynarodowej korporacji handlowo-produkcyjnej będącej liderem w swojej branży na rynku europejskim.

Paulina Skrzypińska
Paulina Skrzypińska
Koordynator Laboratorium Innowacji
Bank BNP Paribas SA.

Koordynator Laboratorium Innowacji Banku BNP Paribas SA, w Pionie Cyfrowej Transformacji.

Andrzej Sobczak
prof. SGH dr hab. Andrzej Sobczak
Kierownik Zakładu Zarządzania IT
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

Od wielu lat zajmuje się problematyką strategicznego zarządzania IT, architektury korporacyjnej i ładu danych. Obecnie skupia się na zaawansowanej automatyzacji i robotyzacji procesów biznesowych oraz innowacjach cyfrowych.

Łukasz Stępniewski
Łukasz Stępniewski
Lider zespołu automatyzacji i RPA
T-Mobile

Odpowiada za rozwój wewnętrznej platformy automatyzacji i robotyzacji w T-Mobile oraz pozyskiwanie nowych obszarów dla robotów.

Sebastian Szachnowski
Sebastian Szachnowski
Dyrektor ds. digitalizacji HRS
Volvo Group

Jeden z pionierów RPA w Volvo Group, członek Volvo Group Robotics Board, od podstaw zbudował RPA CoE w HR-ach.

Łukasz Wietrzyński
Łukasz Wietrzyński
Chief Operating Officer
Morele.net

Dyrektor Operacyjny Morele.net sp. z o.o. Od ponad 15 zajmuje się wdrażaniem projektów biznesowych i IT. Swoje doświadczenie zdobywał w projektach dla sektora GSM, Transportowego oraz Bankowego.

Remigiusz Wiśniewski
Remigiusz Wiśniewski
Ekspert ds. inteligentnej automatyzacji i doskonałości operacyjnej
T-Systems Polska

Remigiusz Wiśniewski koncentruje się na doskonałości operacyjnej, robotyzacji, sztucznej inteligencji oraz wykorzystaniu technologii ICT w budowie nowych modeli biznesowych.

Katarzyna Wrześniewska
Katarzyna Wrześniewska
Manager Centrum Doskonalenia Procesów i Robotyzacji
Aviva Poland

Manager Centrum Doskonalenia Procesów i Robotyzacji w Avivie. W swojej odpowiedzialności ma optymalizację i robotyzację procesów biznesowych organizacji.